ریبون کارت پرینتر فارگو

ریبون فارگو 5000

ریبون فارگو 5000 به دستگاه چاپ کارت پی وی سی HDP5000 مربوط می‌شود. انواع مختلف ریبون 5000 شمال ریبون های رنگی، ریبون های تکرنگ و فیلم فارگو می‌شود. 

ریبون های رنگی فارگو

:

  • ریبون YMC
  • ریبون YMCK
  • ریبون YMCFK

ریبون تکرنگ کارت پرینتر فارگو

:

  • ریبون مشکی Premium Black

و

فیلم فارگو Retransfer


برچسب ها : ریبون فارگو , ریبون فارگو 5000 , کارت پرینتر فارگو 5000 , چاپگر فارگو ,
+ نوشته شده در سه شنبه 30 بهمن 1397ساعت 14:35 توسط شرکت داتکو | | تعداد بازدید : 13

چاپگر کارت PVC فارگو C50

چاپگر کارت PVCفارگوC50

کارت پرینتر سری DTC دارای تکنولوژی مستقیم یعنی "ریبون" میباشد.در این تکنولوژی در زمان چاپ،هد چاپ با کارت در تماس میباشد.

تعمیرات چاپگرc50

در تعمیرات چاپگر c50،به مواردی نظیر:

1-به روز کردن نرم افزار دستگاه C50

2-تست موتور پرینت چاپگر سی 50

3-نظافت تمامی قلطک های مسیرحرکت کارت 

4-تست قلطک های مسیر خروجی کارت

5-کالیبره کردن و تمیز نمودن سنسور تشخیص رنگ (LED)

6-تست فنر قسمت رولر هیتر جهت چسباندن بهتر کارت، تا احتیاج به بالا بردن درجه حرارت نباشد.

ویژگی ها

سادگی و استفاده آسان چاپگر کارت PVC

طراحی و اجرای این دستگاه ساده و آسان است.به ط.ریکه به راحتی روی میز قرار میگیرد.جایگذاری کارتها نیز در کارت پرینترC50 به راحتی و فوری انجام میگیرد.سهولت در کار با استفاده از پرینترکارتC50 و تعویض مواد مصرفی آن،ویژگی متمایزی از چاپگرسی50 است.

 

چاپ با کیفیت

تصویر با کیفیت و متن مشکی و واضح،و بارکد دقیق و ظریف نتیجه ریبون فارگو C50است.که از دو تکنولوژی تصعید رنگ استفاده میشود

 

امکانات اختیاری

رابط USB

بسته پاک کننده کارت پرینتر فارگو


برچسب ها : کارت پی وی سی , کارت PVC , فارگو C50 , تعمیرات چاپگرc50 , چاپگر کارت ,
+ نوشته شده در سه شنبه 9 بهمن 1397ساعت 10:03 توسط شرکت داتکو | | تعداد بازدید : 37

ریبون فارگو

ریبون فارگو 

ریبون کارت پرینتر فارگو یکی از مواد مصرفی برای چاپ کارت PVC است. ریبون فارگو که محصول شرکت HID است و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و برای چاپ کارت PVC حتما باید از ریبون اصل استفاده شود.بارها شاهد کارت هایی با کیفیت پایین بوده ایم که از ریبون تقلبی که ساخت کشور کره بوده اند و خسارت های جبران ناپذیری که به دستگاها وارد کرده است.

ریبون دستگاه های مستقیم و غیر مستقیم با هم متفاوت است. در دستگاه مستقیم با استفاده از ریبون تک رنگ رنگ ها به صورت مستقیم روی کارت خام چاپ میشود و معمولا برای چاپ کد و بارکد استفاده می شود اما در دستگاه های غیر مستقیم از ریبون های رنگی استفاده میکنند.
برچسب ها : چاپ کارت PVC , ریبون فارگو , ریبون کارت پرینتر , ریبون رنگی , ریبون تک رنگ ,
+ نوشته شده در چهارشنبه 3 بهمن 1397ساعت 16:13 توسط شرکت داتکو | | تعداد بازدید : 13

فیلم و ریبون فارگو

ریبون فارگو تنوع بسیار زیادی دارد. این نوع ریبون کارت پرینتر، مناسب پرینتر کارت فارگو طراحی شده و به صورت رنگی و تک رنگ موجود است. همانطور که می‌دانید دو نوع کارت پرینتر با فناوری چاپ مستقیم و غیرمستقیم وجود دارد. کارت پرینتر چاپ مستقیم نوعی پرینتر کارت است که از ریبون بهره می‌برد اما نیازی به فیلم ریترنسفر ندارد. این نوع چاپگر کارت پی وی سی، بسیار ارزان و مقرون به صرفه است و برای استفاده در محیط ها و شرکت های کوچک ایده‌آل است. بهترین کارت پرینتر چاپ مستقیم، پرینتر کارت C50 است.

اما بهترین نوع کارت پرینتر، کارت پرینتر با فناوری چاپ غیرمستقیم است. کارت پرینترهای غیرمستقیم، کیفیت چاپ خیلی خوبی دارند. برای کار با کارت پرینتر چاپ غیرمستقیم، نیاز به ریبون و فیلم دارید.

نکته‌ی مهم در استفاده از کارت پرینتر های چاپ غیرمستقیم، ریبون و فیلم است. هر فیلم به سه ریبون احتیاج دارد.


برچسب ها : فارگو , فیلم، ریبون، ,
+ نوشته شده در سه شنبه 18 دی 1397ساعت 17:59 توسط شرکت داتکو | | تعداد بازدید : 569

معرفی ریبون کارت پرینتر فارگو HDP5000 مدل YMCFK 84061

  • YMCFK به چه معناست؟ ریبون فارگو 84061 یا همان YMCFK ریبونی متشکل از پنلهای (Y) زرد، (M) قرمز و یا ارغوانی، (C) فیروزه‌ای و یا آبی برای چاپ یک طیف کامل از رنگها با ترکیب رنگ به کمک درجات مختلف حرارت می‌باشد. پنل (F) یا همان پنل فلورسانس به شما اجازه میدهد تا متن و یا تصاویر Grayscale را که تنها در نور ماوراء بنفش یا (UV) قابل رویت است چاپ نمایید. پنل (K) یا همان پنل رزین مشکی عمدتاً برای چاپ متن و یا بارکد مورد استفاده قرار میگیرد.

  • مزیت ریبون رنگی فارگو 84061: برای چاپ کارت PVC امنیتی، یکی از بهترین روش ها استفاده از این ریبون هاست. می‌توانید اطلاعات حساس را با پنل فلورسانت این ریبون روی کارت چاپ کنید. این طرح بخصوص فقط با لامپ یو وی قابل مشاهده است.
  • نکته مهم در خصوص چاپ کارت بوسیله چاپگرهای HDP5000: در کارت پرینترهای HDP5000 مواد مصرفی مورد نیاز جهت چاپ کارت ریبون رنگی به همراه فیلم فارگو میباشد. در واقع به دلیل مکانیزم خاص چاپ غیر مستقیم این نوع کارت پرینتر، ریبون و فیلم در فرآیند چاپ مورد استفاده قرار میگیرند.


  • طول عمر مفید ریبون: ریبون رنگی فارگو (YMCFK) در صورتی که تحت شرایط مناسب نگهداری شوند عمر مفیدی تا یک سال خواهند داشت. ریبونهایی که بیش از یک سال و در شرایط نامطلوب نگهداری شوند غالباً چاپ مناسب و مطلوبی نداشته و هزینه‌های بالایی جهت تعمیر و نگهداری و یا چاپ مجدد کارت را بر شما تحمیل خواهند کرد.

برچسب ها : ریبون فارگو , ریبون رنگی , ریبون کارت پرینتر ,
+ نوشته شده در شنبه 1 دی 1397ساعت 15:25 توسط شرکت داتکو | | تعداد بازدید : 2079

قیمت ریبون فارگو و مشخصات مواد مصرفی کارت پرینترها

همانطور که قبلا گفتیم ریبون و مواد مصرفی کارت پرینتر باید حتما اصل و قابل اطمینان باشند.

برای انتخاب بهترین مواد مصرفی کارت پرینتر فارگو کافی است نوع ریبون مناسب دستگاه که مطابق نیازهایتان هم هست را پیدا کنید. 

خرید ریبون فارگو

مواد مصرفی کارت پرینتر مثل فیلم و ریبون کارت پرینتر اصل بسیار متنوع هستند. خرید ریبون کارت پرینتر باید با توجه به نوع دستگاه و نیاز شما انجام شود. مثلا برای چاپ کارت پی وی سی یا چاپ کارت PVC کافی است از یک ریبون تکرنگ مشکی استفاده کنید تا به کمک آن چاپ کد و بارکد های لازم روی کارت PVC انجام شود. 

چاپ تکرنگ روی کارت پی وی سی با کارت پرینتر چاپ مستقیم انجام می‌شود. قیمت ریبون و فیلم فارگو نیز با توجه به نیاز شما متغیر است.

چاپ رنگی با ریبون رنگی انجام می‌شود و معمولا برای چاپ عکس پرسنلی بسیار کاربرد دارد.


برچسب ها : ریبون فارگو , کارت پرینتر , مواد مصرفی , ریبون رنگی , ریبون کارت پرینتر ,
+ نوشته شده در سه شنبه 13 آذر 1397ساعت 17:29 توسط شرکت داتکو | | تعداد بازدید : 2851

وضیحات فیلم شفاف فارگو (CLEAR HDP FILM - RETRANSFER)

مکانیزم چاپ فیلم فارگو 84053:

کارت پرینترهای خانواده HDP تصویر کارت شما را در سطح زیرین لایه شفافی بنام فیلم ریترانسفر چاپ میکنند. سپس این فیلم بر روی سطح کارت کشیده میشود. در واقع تصویر بین سطح کارت و فیلم قرار میگیرد.

نکته مهم در خصوص چاپ کارت بوسیله چاپگرهای HDP5000:

در کارت پرینترهای HDP5000 مواد مصرفی مورد نیاز جهت چاپ کارت ریبون رنگی به همراه فیلم فارگو میباشد. در واقع به دلیل مکانیزم خاص چاپ غیر مستقیم این نوع کارت پرینتر، ریبون و فیلم در فرآیند چاپ مورد استفاده قرار میگیرند.

طول عمر مفید فیلم:

فیلم ریترانسفر فارگو (Clear HDP Film - Retransfer) در صورتی که تحت شرایط مناسب نگهداری شوند عمر مفیدی تا یک سال خواهند داشت. ریبونهایی که بیش از یک سال و در شرایط نامطلوب نگهداری شوند غالباً چاپ مناسب و مطلوبی نداشته و هزینه‌های بالایی جهت تعمیر و نگهداری و یا چاپ مجدد کارت را بر شما تحمیل خواهند کرد.

تولیدکننده:

شرکت HID آمریکا

برند و کد محصول:

FARGO 84053

تکنیک چاپ:

فرا لبه (Over Edge)

تعداد چاپ:

با این فیلم قادر خواهید بود تا 1,500 عدد کارت را بصورت یکرو چاپ کنید


برچسب ها : قیمت فیلم فارگو , قیمت فیلم پرینتر کارت , ریبون فیلم کارت شناسایی ,
+ نوشته شده در شنبه 3 آذر 1397ساعت 15:39 توسط شرکت داتکو | | تعداد بازدید : 2519

ریبون رنگی 84051 YMCK

(Fargo 84051 Color Ribbon - YMCK) ریبون 4 رنگ مناسب برای چاپگر HDP5000

YMCK به چه معناست؟

ریبون فارگو 84051 یا همان YMCK ریبونی متشکل از رنگهای (Y) زرد، (M) قرمز و یا ارغوانی، (C) فیروزه‌ای و یا آبی برای چاپ یک طیف کامل از رنگها با ترکیب رنگ به کمک درجات مختلف حرارت می‌باشد. پنل (K) یا همان پنل رزین مشکی عمدتاً برای چاپ متن و یا چاپ بارکد مورد استفاده قرار میگیرد.
نکته مهم در خصوص چاپ کارت بوسیله چاپگرهای HDP5000:
در کارت پرینترهای HDP5000 مواد مصرفی مورد نیاز جهت چاپ کارت ریبون رنگی به همراه فیلم فارگو میباشد. در واقع به دلیل مکانیزم خاص چاپ غیر مستقیم  این نوع کارت پرینتر، ریبون و فیلم در فرآیند چاپ مورد استفاده قرار میگیرند

برچسب ها : فروش انواع ریبون های رنگی فارگو , ریبون پرینتر کارت های فارگو , ریبون رنگی کارت شناسایی ,
+ نوشته شده در شنبه 3 آذر 1397ساعت 15:17 توسط شرکت داتکو | | تعداد بازدید : 2399

مواد مصرفی کارت پرینتر؛ همه چیز درباره‌ی ریبون و فیلم پرینتر کارت

مواد مصرفی کارت پرینتر  کالاهایی هستند که برای چاپ کارت با دستگاه های چاپ کارت PVC مصرف می‌شوند. ریبون، فیلم  ، لمینیت و هولوگرام  همگی مواد مصرفی کارت پرینتر ها هستند و به صورت تکی یا در پکیج (آفر شرکت داتکو) به فروش می‌رسند. فیلم و ریبون فارگو که ساخت شرکت HID است از نظر کیفیت حرف اول را می‌زند و مناسب چاپگر فارگو نیز طراحی و ساخته شده. خرید فیلم و ریبون فارگو اصلی که کیفیت خوبی داشته باشد نیازمند رعایت نکاتی است:

فیلم و ریبون فارگو اصل بخرید!

خرید ریبون و فیلم اوریجینال (مواد مصرفی اصل)، یک امر واضح است اما جالب است بدانید تیم تعمیرات تخصصی فارگو  شرکت داتکو بارها با کارت پرینترهایی مواجه شده که با استفاده از ریبون تقلبی خراب شده‌اند. مثلا فروش ریبون کره ‌ای  اخیرا خیلی مرسوم شده در صورتی که ریبون کره ای کاملا یک ریبون تقلبی است. قیمت ریبون فارگو شاید کمی بالا باشد اما هزینه ی تعمیر و جایگزینی دستگاه چاپ کارت به مراتب بیشتر خواهد بود. برای تشخیص ریبون اورجینال باید به نوع و مشخصات بسته بندی دقت کنید.

فیلم و ریبون یا مواد مصرفی مناسب دستگاهتان را تهیه کنید.

ریبون و فیلم کارت پرینتر های گوناگون تفاوت هایی دارند. همانطور که قبلا هم گفتیم دو نوع کارت پرینتر  وجود دارد: کارت پرینتر چاپ مستقیم  و کارت پرینتر چاپ غیرمستقیم  .در روش مستقیم، چاپ کارت با کارت پرینتر نیازی به فیلم ندارد و رنگ ها به صورت مستقیم روی کارت خام  چاپ می‌شوند. چاپ غیر مستقیم کارت PVC به واسطه‌ی فیلم انجام می‌شود و از این جهت کیفیت بسیار بالاتری دارد؛ برای مثال ریبون کارت پرینتر 5000 فارگو  تنها همراه با فیلم قابل استفاده است. روی بسته بندی ریبون کارت پرینتر غیر مستقیم عبارت HDP وجود دارد و ریبون چاپگر مستقیم با عبارت DTC مشخص می‌شود.

مواد مصرفی مثل فیلم و ریبون با کیفیت را با توجه به نیازتان بخرید.

مواد مصرفی کارت پرینتر مثل فیلم و ریبون اصل بسیار متنوع هستند. خرید ریبون کارت پرینتر باید با توجه به نوع دستگاه و نیاز شما انجام شود. مثلا برای چاپ کارت گارانتی  یا چاپ کارت باشگاه مشتریان  کافی است از یک ریبون تکرنگ مشکی استفاده کنید تا به کمک آن چاپ کد و بارکد های لازم روی کارت PVC انجام شود. 

چاپ تکرنگ روی کارت پی وی سی با چاپگر کارت DTC انجام می‌شود. قیمت ریبون و فیلم فارگو نیز با توجه به نیاز شما متغیر است.

فیلم کارت پرینتر با کیفیت تهیه کنید.

فیلم چاپگر کارت یکی دیگر از مواد مصرفی است که در پرینتر کارت ها استفاده می‌شود. چاپگرهای کارت HDP که از تکنولوژی چاپ غیر مستقیم استفاده می‌کنند، یعنی برای چاپ کارت پی وی سی به یک فیلم فارگو نیاز دارند تا به عنوان واسطه‌ی بین رنگ های ریبون و کارت PVC باشد. مثلا فیلم فارگو دستگاه HDP5000 بین رنگ های ریبون و کارت پی وی سی قرار می‌گیرد و در نتیجه کارت پرینتر 5000 فارگو کیفیت چاپ بسیار بالایی دارد.

ادامه دارد...


برچسب ها : انواع چاپ کارت پی وی سی , مواد مصرفی کارت پرینتر ,
+ نوشته شده در شنبه 3 آذر 1397ساعت 15:10 توسط شرکت داتکو | | تعداد بازدید : 2310

کارت پرینتر فارگو C50

کارت پرینتر فارگو C50 را می‌توان محبوب ترین پرینتر کارت برند معتبر HID دانست. دلیل اصلی محبوبیت این چاپگر، کاربری بسیار آسان آن است. با توجه شرایط اقتصادی کنونی و محدودیت‌های سیاسی و اقتصادی، واردات محصولات گوناگون با مشکل مواجه شده است و فیلم و ریبون فارگو اورجینال، دستگاه چاپ کارت فارگو و کارت خام پی وی سی نیز از این قائده مستثنی نیستند.

برچسب ها : ریبون کارت پرینتر , کارت پریتر , پرینتر کارت , دستگاه چاپ کارت PVC ,
+ نوشته شده در چهارشنبه 30 آبان 1397ساعت 11:21 توسط شرکت داتکو | | تعداد بازدید : 2314

خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]